gnghmngh
 

 

 

Twój uśmiech jest dla Nas najważniejszy!

 

 

Tworzymy stomatologię na najwyższym światowym poziomie na miarę XXI wieku. Wybieramy tylko to co najlepsze, bezpieczne i skuteczne na drodze do pięknego uśmiechu. Satysfakcja i zdrowie naszych Pacjentów są dla nas priorytetem a technologia, wiedza i doświadczenie gwarancją najwyższej jakości.

 
 
 
 
 

 

 • Stomatolog Dentysta w Centrum Stomatologii oraz Medycyny Estetycznej Estetique

  Centrum Stomatologii oraz Medycyny Estetycznej Estetique to miejsce, w którym świadczone są kompleksowe usługi stomatologiczne na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście, wykwalifikowana kadra i sprzęt najwyższej jakości sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego pacjenta.


  Oferta


  Zakres naszych usług obejmuje stomatologię zachowawczą i estetyczną, jak również implantologię, leczenie endodontyczne, protetykę i chirurgię stomatologiczną. Świadczymy także usługi z zakresu stomatologii dziecięcej. Wiemy, jak ważna jest profilaktyka i higiena zębów, dlatego oferujemy szereg usług mających na celu zapobieganie chorobom zębów oraz przyzębia. Na profilaktykę składają się takie elementy, jak edukacja w zakresie nawyków higienicznych oraz sposobów doboru środków do higieny jamy ustnej. Zajmujemy się także usuwaniem kamienia nazębnego, piaskowaniem, fluoryzacją oraz lakowaniem zębów. Oferujemy kompleksowe leczenie ciężkich przypadków chirurgicznych, ortodontycznych oraz protetycznych. Specjalizujemy się w poprawie estetyki uśmiechu – zakładamy implanty, stosujemy korony i licówki pełnoceramiczne. Ponadto świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej, między innymi wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, wykonujemy również botoks, mezoterapię, jak również chirurgicznie usuwamy zmiany skórne. 


  Wysoka jakość świadczonych usług


  Specjalizujemy się w wykonywaniu szerokich usług z zakresu stomatologii. Posiadamy najwyższej jakości materiały i systemy umożliwiające wykonywanie wielu profesjonalnych zabiegów, w tym między innymi rozjaśnianie szkliwa zębów w bezpieczny sposób. Nasze centrum stomatologiczne jest najlepiej wyposażonym centrum w okolicy. Posiadamy dwa mikroskopy, skaner protetyczny 3D, pantomograf, znieczulenie Quick Sleeper, Endo Pilot, nóż chirurgiczny, 2 autoklawy, piaskarkę oraz inne materiały stomatologiczne wysokiej jakości. Przygotowanie pacjenta, gabinetu zabiegowego, jak również procesu implantacji, przebiega zgodnie z obowiązującymi procedurami i światowymi normami.   Dlaczego warto zaufać Estetique?


  Każdy zatrudniany w naszym Centrum Stomatologii dentysta jest profesjonalistą z dużym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Dzięki temu, że nasze centrum wyposażone jest w nowoczesne narzędzia do sterylizacji, podczas wykonywanych zabiegów gwarantujemy bezpieczeństwo i maksimum komfortu. Do atutów naszego centrum należy także dogodna lokalizacja oraz łatwy dojazd. Ponadto, w trosce o czas pacjentów i najwyższą jakość świadczonych usług, każdą wizytę u naszych specjalistów dzień wcześniej potwierdzamy telefonicznie. Dbamy także o przyjazną atmosferę, by pacjenci czuli się jak najbardziej komfortowo. Do każdej z odwiedzających nas osób podchodzimy indywidualnie, wnikliwie badając jamę ustną i uzębienie, by stworzyć jak najlepszy plan leczenia wraz z kosztorysem dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Aby sprostać wszystkim potrzebom naszych pacjentów umożliwiamy również rozłożenie planu leczenia na poszczególne etapy z możliwością finansowania w ratach.

 •  

Udogodnienia

elastyczne godziny otwarcia
bezprzewodowy dostęp do internetu
możliwość płatności kartą i gotówką
lokal klimatyzowany
budynek przystosowany
prywatny parking
kawa i herbata
obsługa w języku polskim i angielskim
system ratalny

Napisz jeśli masz pytanie

Poznaj nasz zespół

więcej o nas

Nasza lokalizacja