Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest działem medycyny, którego głównym celem jest poprawa jakości życia człowieka poprzez działania zapobiegawcze oraz rekonstrukcyjne, które mają zarówno zapobiegać starzeniu się skóry i występowaniu niedoskonałości oraz usuwać je. Celem zabiegów medycyny estetycznej jest także poprawa kondycji skóry, wygładzenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry, a także jej ujędrnienie i nawilżenie przy wykorzystaniu bezinwazyjnych i niechirurgicznych w pełni bezpiecznych metod, które pomagają jak najdłużej utrzymać zdrowy, świeży i młody wygląd twarzy.
W naszym Centrum Estetique oferujemy Państwu szeroką ofertę nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które nie tylko poprawiają stan skóry, kształt twarzy czy likwidują zmarszczki, ale również znacząco poprawiają samopoczucie kobiet jak i mężczyzn.
Zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna wyróżniają się bardzo małą inwazyjnością. Wykonywane są one ambulatoryjnie, bez znieczulenia ogólnego i trwają nie dłużej niż kilkadziesiąt minut. Zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzone są bez użycia skalpela. Jeżeli naruszają ciągłość skóry, to tylko poprzez nakłucie lub niewielkie nacięcie. Na tym polega podstawowa różnica pomiędzy medycyną estetyczną a inwazyjną chirurgią plastyczną.
Dla optymalnego efektu oraz bezpieczeństwa i komfortu pacjenta każdy zabieg wykonany w Centrum Estetique poprzedzony jest wywiadem i indywidualną konsultacją lekarską, która ma na celu ustalenie istnienia lub braku przeciwwskazań.
Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są z utrzymaniem wszelkich standardów, a do ich wykonywania używane są preparaty najwyższej klasy, świadczyć o tym może szerokie grono zadowolonych Pacjentów.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane w Centrum Estetique:

  • wypełnianie zmarszczek,
  • zabiegi wygładzania skóry – mezoterpaia,
  • zabiegi regenerujące z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego,
  • powiększanie ust,
  • odżywianie i ujędrnianie skóry,
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych,
  • leczenie nadpotliwości,
  • leczenie wypadania włosów.