Nasz zespół

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

PAWEŁ SZUBA - PASZKIEWICZ, lekarz dentysta

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył z wyróżnieniem w 2004. Praktyka prowadzona przez Rodziców, już w trakcie studiów umożliwiła mu, jako nielicznemu ze studentów zdobywanie nieocenionych umiejętności, szczególnie z zakresu protetyki, które w późniejszym czasie okazały się niezbędne w rozwiązywaniu trudnych przypadków klinicznych. Kontynuując 50-cio letnie rodzinne tradycje, od 2013 roku kieruje Centrum Medycyny Estetycznej i Stomatologii „Estetique” w Polanicy-Zdroju. Konsultant oraz wykładowca firm Tokuyama, Carestream Dental, Harvard Dental, Lasotronix, Cerkamed. Autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu.

BARTOSZ HANDZIAK, lekarz dentysta

Dr Bartosz Handziak ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń z zakresu szerokopojętej stomatologii. W naszym Centrum zajmuje się przede wszystkim zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. W pracy zawodowej interesuje się przede wszystkim powikłanymi przypadkami endodontycznymi, a sukces w takim leczeniu jest dla niego największą nagrodą. Satysfakcja Pacjenta stanowi dla niego podstawę zadowolenia z wykonywanej pracy. W ostatnim czasie dr Handziak podjął także pracę w wrocławskiej Klinice Dental Salon, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem pogłębia swoją wiedzę, i umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

DARIA JARCZYŃSKA, lekarz dentysta

Dr Daria Jarczyńska ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym na Pomorskiej Akademii Medycznej. W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Obecnie pracuje również w Dolnośląskim Centrum Implantologii Stomatologicznej we Wrocławiu. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w kursach zawodowych, szczególnie z zakresu stomatologii estetycznej, która jest jej pasją już od czasów studiów. W 2015 r. uczestniczyła w specjalistycznym kursie z zakresu endodoncji - Curriculum Endodoncji. W marcu 2016 r. w wyniku głosowania przez Pacjentów, została laureatką konkursu Gazety Wrocławskiej, otrzymując tytuł Najlepszego Stomatologa w Kotlinie Kłodzkiej.

JUSTYNA KADIĆ, lekarz dentysta

Dr Justyna Kadić ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach naukowych. W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej oraz pedodoncji. Uśmiech Małego Pacjenta jest dla niej największą nagrodą i satysfakcją z wykonanej pracy.

JUSTYNA LIPIŃSKA - SZOŁUCHA, lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego wrocławskiej Akademii Medycznej. Zdobywanie kwalifikacji zawodowych rozpoczęła stażem w Poliklinice Stomatologicznej Szpitala Wojskowego. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach naukowych. Doświadczenie w praktyce zdobywa współpracując od lat z klinikami stomatologicznymi we Wrocławiu, m.in. Szklarczyk Dental Clinic oraz Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. W pracy stawia na indywidualne podejście do oczekiwań Pacjenta oraz efektywną współpracę. W Centrum Estetique zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz endodoncją i protetyką.

GRAŻYNA ZDRODOWSKA - KANIOWSKA, chirurg stomatolog

Absolwentka wydziału Lekarsko-Stomatologicznego na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1997 r. Od samego początku fascynatka chirurgii stomatologicznej, od 2000 r. specjalista I stopnia. W naszym Centrum zajmuje się przede wszystkim zabiegami chirurgicznymi - szczególnie implantologią, skomplikowanymi ekstrakcjami, a także zabiegami z zakresu periodontologii. W 2007 Pani dr uzyskała II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jako implantolog współpracuje przede wszystkim z renomowanymi firmami, pracując na takich systemach jak Alfa Bio Tec, Biomet 3i czy Astra.

 

PIOTR STAWIŃSKI, lekarz ortodonta

Wysokiej klasy specjalista ortodonta. Autor wielu publikacji oraz wywiadów z dziedziny ortodoncji - współpracuje z Polskim Towarzystwem Ortodontycznym. Prelegent na wielu sympozjach oraz konferencjach.  Ekspert w leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci oraz zespołowym leczeniu wad zgryzu. Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem, członek Naczelnej Izby Lekarskiej we Wrocławiu. Z pasją oddaje się pracy ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu szerokopojętej stomatologii i ortodoncji.

 

MARTA HANDZIAK, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu . W 2014 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdrój. Ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging . W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Jej zainteresowaniami są metody rewitalizacji skóry oparte na mezoterapii oraz podawaniu osocza bogatopłytkowego. Starannie śledzi trendy w medycynie estetycznej - uczestniczy w szkoleniach i specjalistycznych kursach zawodowych. Z ogromnym zaangażowaniem indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego Pacjenta.

 

 

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

KAMILA URBANIAK, higienistka stomatologiczna

W 2016 r. ukończyła Prywatne Studium Higienistek w Dzierżoniowie, zdobywając tym samym tytuł higienistki stomatologicznej. W Centrum Estetique zajmuje się zabiegami z zakresu profilaktyki stomatologicznej, a satysfakcja Pacjenta stanowi dla niej podstawę zadowolenia z wykonywanej pracy. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach ciągle podnosi swoje kwalifikacje. W 2015 r. brała udział w profesjonalnym szkoleniu Higienizacja od A do Z, natomiast w 2016 r. uczestniczyła w kursie Profesjonalna Higienistka.

 

 

 

ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNE

DARIA HAJDUGA, asystentka stomatologiczna

SANDRA RYZNAR, asystentka stomatologiczna

MARIOLA SROKA, asystentka stomatologiczna

SANDRA BIS, asystentka stomatologiczna

 

 

PERSONEL ADMINISTRACYJNY

ALEKSANDRA SZUBA - PASZKIEWICZ, manager

DAGMARA KOCH, obsługa rejestracji

EWELINA WĄGROWSKA, obsługa rejestracji

JOANNA SROKA, obsługa rejestracji