Pierwsza wizyta

Wizyta u dentysty wywołuje u Ciebie lęk i stres? Chcemy to zmienić! Dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby już od pierwszego spotkania w naszym Centrum, czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo oraz mogli obdarzyć nas zaufaniem.

W trosce o zapewnienie jak najlepszych warunków leczenia informujemy, że przed pierwszą wizytą konieczne jest uzupełnienie kwestionariusza stanu zdrowia. Uzyskując odpowiedź na postawione w nim pytania, mamy możliwość prawidłowego zaplanowania leczenia.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - wszelkie informacje zawarte w kwestionariuszu objęte są ochroną danych osobowych. Bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów są dla nas bardzo ważne.

Wszystkie niezbędne informacje oraz kwestionariusze do pobrania znajdziecie w naszej recepcji Centrum Esetique.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów dlatego w trosce o nich, każdy w czasie oczekiwania na wizytę w recepcji może skorzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi, zapoznać się z aktualną prasą, czy napić ciepłych lub zimnych napoi. Dodatkowo w toalecie zapewniamy jednorazowe szczoteczki do zębów wraz z porcją pasty.