Protetyka

Protetyka jest najbardziej rozwijającą się dziedziną z zakresu stomatologii estetycznej. W ciągu ostatnich lat wprowadzono innowacyjne technologie pozwalające osiągać wysoki efekt funkcjonalny, ale także estetyczny. To dzięki temu właśnie takie uzupełnienia protetyczne jak: licówki, korony, mosty czy protezy wyglądają jak naturalne zęby.

Dzięki takiej technologii prace protetyczne powstające w Centrum Estetique wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się trwałością i estetyką. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Pacjenta, każda korona projektowana jest indywidualnie – zaczynając od kształtu, a skończywszy na kolorze.

Współczesna protetyka nie tylko pozwala na odtworzenie braków zębowych, ale takżę osiągnąć bardzo wysokie efekty estetyczne zbliżone do naturalnego uzębienia. Dzięki temu możliwe jest w istotny sposób podwyższenie jakości życia, a dzięki tak ogromnemu postępowi jakim jest technologia CAD/CAM czas przeprowadzenia całego leczenia został skrócony do minimum i nie ma w nim mowy o błędach, co z pewnością daje Pacjentowi poczucie komfortu.

Rekomendujemy skanowanie łuków zębowych skanerem wewnątrzustnym CS3600 ponieważ uzyskane w ten sposób pliki stają się nieocenioną dokumentacją na wypadek utraty naturalnych zębów i zamiaru uzyskania ich idealnego odwzorowania na drodze leczenia protetycznego.