pawel-szuba-paszkiewicz-2Od 1999 student Wydziału Stomatologii na Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył z wyróżnieniem w 2004. Praktyka prowadzona przez Rodziców, już w trakcie studiów umożliwiła mu, jako nielicznemu ze studentów zdobywanie nieocenionych umiejętności praktycznych, które w późniejszym czasie okazały się niezbędne w rozwiązywaniu trudnych przypadków klinicznych. Już od 2001 uczestniczył w wielu kursach, konferencjach i sympozjach naukowych, których tematyka dotyczyła najnowszych trendów w endoprotetyce. Swoje umiejętności rozwijał współpracując z prestiżowymi klinikami stomatologicznymi we Wrocławiu - Centrum Stomatologiczne Estetica oraz klinika Unident-Union Dental Spa. Obecnie Paweł Szuba-Paszkiewicz z pasją i precyzją podejmuje się leczenia skomplikowanych procedur leczniczych z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej. W ostatnim czasie przy współpracy z firmą Lasotronix oraz OrangeDental prowadzi badania naukowe dotyczące  wykorzystania fotoaktywnej dezynfekcji  (PAD) w leczeniu szczególnie trudnych chorób przyzębia oraz tkanek okołowierzchołkowych. Od 2011 konsultant japońskiej firmy Tokuyama z zakresu stomatologii estetycznej. Prywatnie to z kolei zapalony snowboardzista, dla którego śnieg mógłby być nawet latem...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

marta ostafinskaAbsolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu . W 2014 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdrój. Ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging . W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W centrum jej zainteresowań są metody rewitalizacji skóry oparte na mezoterapii oraz podawaniu osocza bogatopłytkowego. Starannie śledzi trendy w medycynie estetycznej - uczestniczy szkoleniach i specjalistycznych kursach zawodowych. Z ogromnym zaangażowaniem indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego Pacjenta. W wolnych chwilach stawia na aktywność. Posiada kurs nauczycielski jogi, a także uwielbia żeglarstwo oraz fitnes​.

izabela-wieclawekAbsolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie studiów uczestniczyła w wielu konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. Ukończyła wiele kursów z dziedziny stomatologii a także medycyny estetycznej. W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Z działu stomatologii najbardziej interesuje się odbudową estetyczną zębów. Oprócz pasji zawodowej uwielbia sport oraz podróże.

justyna kadic

Dr Justyna Kadić ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach naukowych. W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu pedodoncji i  stomatologii zachowawczej. W wolnych chwilach przemierza góry i lasy ze swoim czworonogiem, rozwija pasję kulinarną oraz podróżuje.

justyna-lipinskaAbsolwentka Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego wrocławskiej Akademii Medycznej. Zdobywanie kwalifikacji zawodowych rozpoczęła stażem w Poliklinice Stomatologicznej Szpitala Wojskowego. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach naukowych. Doświadczenie w praktyce zdobywa współpracując od lat z klinikami stomatologicznymi we Wrocławiu. Zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz endodoncją i protetyką. Stawia na indywidualne podejście do oczekiwań Pacjenta oraz efektywną współpracę. Prywatnie lubi podróżować i aktywnie wypoczywać. 

bartosz-handziakDr Bartosz Handziak ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń z zakresu szerokopojętej stomatologii. Pasjonat zagadnień związanych z trudnymi przypadkami leczenia endodontycznego oraz zachowawczego. Satysfakcja Pacjenta stanowi dla niego podstawę sukcesu i zadowolenia z wykonywanej pracy. Dodatkowo rozwija swoje umiejętności z zakresu pedodoncji, uśmiech Małego Pacjenta jest dla niego największą nagrodą. Oprócz pasji zawodowej interesuje się literaturą beletrystyczną oraz sztukami walki, które w wolnych chwilach uprawia.

daria-jarczynskaDaria Jarczyńska ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym na Pomorskiej Akademii Medycznej. W naszym centrum zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologią estetyczną. W pracy zawodowej interesuje się przede wszystkim powikłanymi przypadkami endodontycznymi, a sukces w takim leczeniu jest dla niej największą nagrodą. Często uczestniczy w specjalistycznych kursach zawodowych, szczególnie z zakresu stomatologii estetycznej, która jest jej pasją już od czasów studiów. W marcu 2016 została laureatką konkursu Gazety Wrocławskiej, otrzymując tytuł Najlepszego Stomatologa w Kotlinie Kłodzkiej. Po pracy uwielbia podróże oraz latanie na paralotni.

 

 

iga-kubik-pacholIga Kubik-Pachoł ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym na wrocławskiej Akademii Medycznej. W naszej klinice zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i zabiegami protetycznymi, lecz jej pasją zawodową jest stomatologia dziecięca, w tym roku planuje rozpocząć specjalizację z tej wymagającej dziedziny nauki. Uczestniczy w licznych szkoleniach i specjalistycznch kursach zawodowych, podnosząc swoje kwalifikacje.  Obecnie wraz z dr Pawłem Paszkiewiczem prowadzi badania dotyczące systemów dezynfekcji aktywowanej światłem - PAD, szczególnie w trakcie skomplikowanych przypadków endodontycznych. Z powodzeniem łączy pracę zawodową  z obowiązkami domowymi oraz wychowywaniem dwójki dzieci - Szymona i  Hani.

grazyna-zdrodowska-kaniowskaGrażyna Zdrodowska-Kaniowska absolwentka Wydzialu Lekarsko-Stomatologicznego na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1997. Od samego początku fascynatka chirurgii stomatologicznej, od 2000 specjalista I stopnia. W naszym centrum zajmuje się przede wszystkim zabiegami chirurgicznymi - szczególnie implantologią, resekcjami, skomlikowanymi ekstrakcjami, a także zabiegami z zakresu periodontologii. W 2007 Pani dr uzyskała II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jako implantolog współpracuje przede wszystkim z renomowanymi firmami, pracując na takich systemach jak Biomet 3i czy Astra. Po pracy z kolei dzielnie odrabia lekcje ze swoimi pociechami - Kubą i Michałkiem.

piotr-stawinskiWysokiej klasy specjalista ortodonta. Autor wielu publikacji oraz wywiadów z dziedziny ortodoncji, wpółpracuje z Polskim Towarzystwem Ortodontycznym. Prelegent na wielu sympozjach oraz konferencjach.  Ekspert w leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci oraz zespołowym leczeniu wad zgryzu. Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem, członek Naczelnej Izby Lekarskiej we Wrocławiu. Z pasją oddaje się pracy ciągle podnosząc swoje kwalifikacje, uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu szerokopojętej stomatologii i ortodoncji.

piotr-drozdowskiUkończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu, otrzymując Nagrodę J.M. Rektora. Piąty rok studiów odbył w Uniwersita’delgi Studi di Perugia (Włochy) w ramach programu stypendialnego Socrates – Erasmus. Od 2007 roku pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdrojupod kierownictwem prof.Kazimierza Kobusa (od 2008r.) i prof.Piotra Wójcickiego (od 2008r). Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie (2008). W 2015 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii platycznej. Odbył wiele krajowych i zagranicznych staży w oddziałach chirurgii plastycznej, m.in. we Wrocławiu, Perugii, Padwie, Berlinie i Debreczynie. Tłumacz wykładów z zakresu chirirgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego. Autor i współautor ponad 10 prac naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych recenzowanych czasopismach medycznych. Ma na swoim koncie wystąpienia zjazdowe podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych. „Szczególnie interesuję się chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną, nowoczesnymi technikami stosowanymi w medycynie estetycznej, mikrochirurgią.” Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy PTL, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Sekcji Mikrochirurgii PTChir. Z zamiłowania turysta górski i wysokogórski, uprawia pływanie, jogging i jazdę na rowerze górskim.

mateusz-zacharaW 2004 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2005 roku rozwija swoje umiejętności w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju. Studia doktoranckie ukończył pod kierownictwem prof. dr hab. Kazimierza Kobusa. W 2014r. ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej, która bez wątpienia jest jego największą pasją – jest autorem i współautorem wielu prac naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w kraju i zagranicą. Uczestniczył w licznych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej. Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Sekcji Mikrochirurgii PTChir. Wolny czas chętnie spędza przy fortepianie, jest amatorem aktywnych sportów.

sandra ryznar

Absolwentka Szkoły Policealnej - kierunek technik Usług Kosmetycznych oraz technik Bezpieczeństwa Higieny Pracy. W naszym Centrum zajmuje się asystowaniem lekarzom podczas zabiegów stomatologicznych. Wolny czas spędza z rodziną a ponadto uwielbia podróżować.

W naszej klinice zajmuje się asystowaniem lekarzom podczas zabiegów stomatologicznych. Szczególnie ceni sobie kontakt z Pacjentem oraz zawsze służy pomocą. Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W 2010r. ukończyła studia magisterskie na kierunku Marketing i Komunikacja w Biznesie. Wolne chwile często spędza w kuchni, ponieważ jej pasją jest również gotowanie.

mariola-srokaWykwalfikowana asystentka stomatologii estetycznej, endodontycznej oraz chirurgii stomatologicznej. Bardzo ceni sobie pracę z ludźmi oraz zawsze służy pomocą Naszym Pacjentom. Satysfakcję zawodową przynosi jej asystowanie przy zabiegach oraz podnoszenie swoich kwalifikacji. Prywatnie pasjonatka mody i kosmetyki. W 2012 r. ukończyła Studium Kosmetyczne i Wizażu we Wrocławiu.

kamila-urbaniakW naszym Centrum zajmuje się asystowaniem lekarzom podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, a także zabiegów profilaktycznych. Interesuje się również medycyną estetyczną, dlatego często asystuje lekarzom medycyny estetycznej podczas wykonywanych zabiegów. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Aktualnie jest w trakcie zdobywania uprawnień do wykonywania zawodu higienistki stomatologicznej. Jej pasją jest praca z ludźmi oraz taniec, wolne chwile uwielbia spędzać czas ze swoją córeczką Polą.

sandra-bis-2Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Ukończyła kierunek ratownictwo medyczne. W najbliższej przyszłości planuje podjąć studia magisterskie. Interesuje się tańcem. W wolnej chwili lubi spacerować po górach i odkrywać nieznane miejsca.

daria hajdugaAbsolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Ukończyła kierunek Fizjoterapia.W naszym Centrum zajmuje się asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych.Komfort Pacjenta w trakcie wizyty jest dla niej na pierwszym miejscu. Obecnie kontynuuje studia magisterskie. Interesuje się windsurfingiem a w wolnych chwilach ćwiczy jogę i spaceruje po górach.

dagmara koch 2Studentka pedagogiki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Wybierając studia kierowała się chęcią pomocy w rozwoju dzieci. Swoją przyszłość wiąże nie tylko z pedagogiką, ale również z medycyną. Czas wolny lubi spędzać z przyjaciółmi, najcześciej, wędrując po zaułkach Sudetów, jej największa pasja to muzyka.

ewelina-wagrowskaW 2014 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia. W naszym Centrum zajmuje stanowisko rejestratorki medycznej. Bardzo ceni sobie dobry kontakt z Pacjentami oraz chętnie służy im pomocą. Poza pracą rozwija swoje umiejętności w dziedzinie kosmetyki upiększającej. Lubi podróżować a także spędzać wolne chwile z przyjaciółmi.

 

 

 

aleksandra-szuba-paszkiewiczAbsolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, w naszym Centrum zajmuje się administracją oraz public-relations. Wraz z naszymi specjalistami przygotowuje szkolenia dla lekarzy dentystów oraz persolenu pomocniczego. Wychodząc z założenia, że najważniejszy jest komfort Pacjenta stara w dostępny sposób przekazywać niezbędne informacje o zabiegach i sposobach ich wykonywania, tak aby wizyta w gabinecie była dla Pacjenta już tylko przyjemnością. Po pracy kocha długie spacery ze swoimi czworonogami.

 

 

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.